Як адитивні технології допомагають у реабілітації: відкрите зяняття для студентів ТНМУ

10 Березня 2025, Пн

 Асистент кафедри патологічної фізіології Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, засновник лабораторії медичного 3D-друку "MED3DRUK", Євген Лоза провів презентацію щодо застосування адитивних технологій у сфері реабілітації та протезування. Учасниками заходу стала кураторська група доцентки кафедри патологічної фізіології Юріїв Катерини Євгенівни.

У ході заходу була висвітлена діяльність лабораторії медичного-3D-друку "MED3DRUK", яка спеціалізується на розробці та виготовленні ортезів, декоративно-захисних накладок для протезів, регульованих куксоприймаючих гільз та анатомічних моделей за даними комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії.

Окрему увагу було приділено соціальному напряму діяльності "MED3DRUK", зокрема ініціативі з безкоштовного виготовлення декоративно-захисних накладок на протези для ветеранів. Доповідач пояснив етапи виготовлення виробів, починаючи від моделювання та сканування до фінального друку та індивідуального налаштування.

Під час презентації були продемонстровані вже готові вироби, які студенти могли потримати в руках. Це викликало у них великий інтерес. Презентація викликала жвавий інтерес серед студентів, які активно ставили запитання щодо технологічних процесів та можливостей застосування 3D-друку в медицині. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо відвідування студентами абораторії медичного-3D-друку "MED3DRUK" для більш детального ознайомлення з процесами виготовлення медичних виробів за допомогою адитивних технологій.

Такі заходи сприяють залученню молодих спеціалістів до інноваційних методів лікування, реабілітації та протезування.

Як адитивні технології допомагають у реабілітації: відкрите зяняття для студентів ТНМУ

Як зв’язатися з MED3DRUK?